Movies
Ratings
313
Total RecallRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Mission to MarsRated ★ 5.0
SphereRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0