Titles you rated
The DepartedRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
VidocqRated ★ 1.0
Point BlankRated ★ 2.0