Movies
Ratings
410
The Big ShortRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
Tokyo!Rated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0