Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0