Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5