Titles you rated
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
EmmaRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Wedding Peach DXRated ★ 4.5- Powerpuff Girls ZRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 3.5
- Dance with Kongsuni and FriendsRated ★ 5.0
- Kongsuni and FriendsRated ★ 5.0
- Kongsuni and FriendsRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0