Movies
Ratings
54
InceptionRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Female AgentsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0