Series
Ratings
577
30 RockRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
The Great Season 2Rated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- IslandRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0