Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5