Series
Ratings
19
Midnight MassRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0