Movies
Ratings
413
The Lion KingRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
Barely LethalRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0