Movies
Ratings
502
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5