Movies
Ratings
85
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0