Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
HiganjimaRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0