Movies
Ratings
15
You Are My PetRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
StardustRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0