Titles you rated
WatchmenRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0