Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0