Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5