Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0