Movies
Ratings
10
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0