Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0