Movies
Ratings
863
ChappieRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0