Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
DangalRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 1.0