Movies
Ratings
414
Minority ReportRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0