Movies
Ratings
764
Knives OutRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
JokerRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
PauletteRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0