Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0