Titles you rated
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- My Missing AuntRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.0
SweetheartRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
GretaRated ★ 3.0