Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Serbian FilmRated ★ 3.0
Night FliersRated ★ 2.5
Love HotelRated ★ 3.5
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Keizoku: Unsolved Mysteries - Beautiful DreamerRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
SennaRated ★ 3.5
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 2.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SPEC: HeavenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5