Movies
Ratings
68
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0