Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Full ProfilerRated ★ 3.5
- Full Profiler 4Rated ★ 3.5
- Full ProfilerRated ★ 3.5
- Full ProfilerRated ★ 3.5
Full ProfilerRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0