Titles you rated
Die BadRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Hudson HawkRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0