Movies
Ratings
617
PandoraRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5