Movies
Ratings
292
Die HardRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 1.5
After EarthRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
SerenityRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 2.0