Movies
Ratings
115
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0
We Have a PopeRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Lucky, ApartmentRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0- Sura: A Love SongRated ★ 5.0