Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AjinRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
Foundation Season 2Rated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 5.0- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0