Movies
Ratings
815
JaneRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0