Series
Ratings
16
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0