Movies
Ratings
117
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 4.0- Surprise PartyRated ★ 3.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0