Movies
Ratings
100
MasqueradeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0