Titles you rated
DeparturesRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
The SaintRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 2.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0