Movies
Ratings
500
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
TurboRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0