Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5