Titles you rated
DragonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0