Movies
Ratings
113
Love LetterRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0