Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5