Movies
Ratings
1992
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 3.0- Hello Jadoo : The Secret of Jeju IslandRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.0