Series
Ratings
280- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Dug DaysRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0