Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0