Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0