Titles you rated
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5